^Nahoru

 • 1 Rekonstrukce koupelny
  ...................................................................................... Změníme Vaši nevzhlednou koupelnu v nejkrásnější místnost celého bytu.
 • 2 Přestavba bytového jádra
  ...................................................................................... Klademe důraz na použití kvalitních a prověřených materiálů.
 • 3 Rekonstrukce bytového jádra
  ...................................................................................... Opíráme se o dlouholeté zkušenosti našich pracovníků.
 • 4 Změníme Vaše bydlení
  ...................................................................................... Spokojenost našich klientů je pro nás tou nejvyšší prioritou.
 • 5 Koupelna, která Vás neomrzí
  ...................................................................................... Nečekejte na zázrak, proveďte s námi změnu teď hned!

rekonstrukce koupelen

www.prestavby-koupelen.cz

  

Dveřní pouzdra


    Máte malý byt a nevíte co s dveřmi, které překážejí? Stále oblíbenějším řešením, jak získat více místa, je zasouvání dveří do zdi. Posuvné dveře firmy ECLISSE se hodí do rodinných domů, panelových bytů i kanceláří. A oproti dveřím klasickým mají několik výhod.

     Především díky nim získáte více prostoru, umožníte bezbariérový průchod, oživíte interiér, nově propojíte místnosti či je naopak oddělíte. Posuvné dveře se celé skryjí ve zdi či v příčce, nepřekážejí a dovolují volný průchod. Jejich snadnou a bezpečnou manipulaci navíc ocení lidé s tělesným postižením, rodiče s malými dětmi i starší lidé. Pomocí motorizace a dálkového ovládání se otvírání dveří stane hračkou.

     Do zdi či sádrokartonové příčky se dveře zasunou díky stavebnímu pouzdru, které na našem trhu nabízí hned několik firem. Technologicky vyspělá stavební pouzdra ECLISSE mají však jako jediná 20 patentů a jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, zajišťujícího pevné spojení pouzdra se zdivem a zamezujícího praskání omítky. Pouzdra jsou také automaticky vybavena horní odnímatelnou kolejnicí.

     A jaký typ stavebního pouzdra si vybrat? Například pro koupelnu je ideální zákryt, který schová dvoje dveře do jednoho pouzdra uprostřed. Získáte tak pohodlí i praktičnost – více užitného místa v bezprostřední blízkosti dveřního otvoru dovolí nové uspořádání koupelny. Vhodnou volbou pro oddělení obývacího prostoru od vstupní chodby či od kuchyně je zase dvoukřídlé pouzdro pro dveře proti sobě.

     Při současné ceně metru čtverečního podlažní plochy je každá získaná plocha nedocenitelná. Minimalizace ploch velkých chodeb a vynucených mrtvých komunikačních prostorů kolem otáčivých dveří je proto nasnadě. Do systému ECLISSE můžete osadit jakýkoli typ dveří od standardních, masivních až po celoskleněné. Zabudování pouzdra ECLISSE nevyžaduje žádné náročné stavební úpravy, ti šikovnější z nás si pouzdro mohou zabudovat sami. Pouzdra je možno osadit do příček již od šíře 10 cm (dokončená síla stěny). A chcete-li se vyhnout zásahu do stavebních konstrukcí, je možné stavební pouzdro předsadit před stávající stěnu.

Přihlášení

Kdo je online

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen

Počet přístupů

Dnes3
Tento týden126
Tento měsíc468
Celkem34670
Copyright © 2013 - 2024 • Rekonstrukce koupelen • Všechna práva vyhrazena - Webdesign JWDesign