^Nahoru

 • 1 Rekonstrukce koupelny
  ...................................................................................... Změníme Vaši nevzhlednou koupelnu v nejkrásnější místnost celého bytu.
 • 2 Přestavba bytového jádra
  ...................................................................................... Klademe důraz na použití kvalitních a prověřených materiálů.
 • 3 Rekonstrukce bytového jádra
  ...................................................................................... Opíráme se o dlouholeté zkušenosti našich pracovníků.
 • 4 Změníme Vaše bydlení
  ...................................................................................... Spokojenost našich klientů je pro nás tou nejvyšší prioritou.
 • 5 Koupelna, která Vás neomrzí
  ...................................................................................... Nečekejte na zázrak, proveďte s námi změnu teď hned!

rekonstrukce koupelen

www.prestavby-koupelen.cz

  

Postup rekonstrukce


Konzultace

V případě, že nás potencionální zákazník osloví, že by rád přestavbu koupelny, vše začíná domluvenou schůzkou přímo na místě, kde by se měla přestavba realizovat. Tam Vás navštíví technik, vyslechne Vaše představy a zároveň nastíní naše možnosti, případně pomůže navrhnout dispozici nového sociálního zařízení.

Cenová nabídka

Po této konzultaci vypracuje naše společnost zdarma cenovou nabídku, kterou tvoří položkový rozpočet /oceněný postup prací/, kde každá položka je naceněna zvlášť a zákazník zde vidí, kolik korun ho stojí jednotlivé části přestavby.

Smlouva o dílo

V případě, že zákazník s nabízenou cenou souhlasí, domlouvá se termín počátku přestavby a sepisuje se smlouva o dílo. V té jsou zahrnuty veškeré termíny, finance, sankce a záruky.

Po tomto vyřizování a podepsání smlouvy o dílo se začíná pracovat. Standartní přestavba by neměla trvat déle než 10 pracovních dní.

Předávací protokol

     Po dokončení prací dochází k předání díla a podepsání předávacího protokolu. Poté protokolů o tlakových zkouškách nového vodovodního a odpadního potrubí. Tím kompletní přestavba končí.

Revizní zpráva

    Revizní zprávu na zrenovovaný rozvod elektroinstalace, plynoucí z přestavby koupelny či kuchyně, dostává zákazník posléze, pakliže si ji však přeje, kdy ho telefonicky osloví a navštíví revizní elektrotechnik.

 

 

Přihlášení

Kdo je online

Právě přítomno: 14 hostů a žádný člen

Počet přístupů

Dnes3
Tento týden126
Tento měsíc468
Celkem34670
Copyright © 2013 - 2024 • Rekonstrukce koupelen • Všechna práva vyhrazena - Webdesign JWDesign