^Nahoru

 • 1 Rekonstrukce koupelny
  ...................................................................................... Změníme Vaši nevzhlednou koupelnu v nejkrásnější místnost celého bytu.
 • 2 Přestavba bytového jádra
  ...................................................................................... Klademe důraz na použití kvalitních a prověřených materiálů.
 • 3 Rekonstrukce bytového jádra
  ...................................................................................... Opíráme se o dlouholeté zkušenosti našich pracovníků.
 • 4 Změníme Vaše bydlení
  ...................................................................................... Spokojenost našich klientů je pro nás tou nejvyšší prioritou.
 • 5 Koupelna, která Vás neomrzí
  ...................................................................................... Nečekejte na zázrak, proveďte s námi změnu teď hned!

rekonstrukce koupelen

www.prestavby-koupelen.cz

  

Pokládka podlah


Co pokládáme:

PVC

Pokládce PVC předchází čištění podlahové krytiny, popřípadě penetrace povrchu, stěrkování jednou či dvakrát podle potřeby. PVC pokládáme pouze s kompletní fixací. V případě potřeby (dle druhu PVC) provádíme teplý nebo studený svár. Zakončení pokládky PVC se provádí PVC lištou, MDF lištou nebo plastovými lištami.

koberce: bytové, zátěžové, kobercové čtverce

Pokládka koberců je možná volně (bez lepení), s jednoduchou či kompletní fixací. Zakončení pokládky koberce provádíme pomocí kobercové lišty, PVC soklem nebo lepeným soklem. Mezi dokončovací práce řadíme na přání i oblepování prahů.

plovoucí podlahy: laminátové, dřevěné, korkové

Oblíbené a žádané podlahy, odolné proti opotřebení, poškrábání, působení slunečních paprsků. Údržba všech druhů plovoucích podlah je velice snadná. Pro prodloužení životnosti podlahy na přání zákazníka lepíme plovoucí podlahy disperzním lepidlem.

obklady schodišťových stupňů: (koberec, laminát, PVC)

 

Vyrovávání podkladů:

Provádíme pomocí samonivelační stěrky nebo OSB desek, které se používají především jako konstrukční desky v místech s vysokými nároky na mechanické vlastnosti desky.

 

 

Přihlášení

Kdo je online

Právě přítomno: 5 hostů a žádný člen

Počet přístupů

Dnes1
Tento týden124
Tento měsíc466
Celkem34668
Copyright © 2013 - 2024 • Rekonstrukce koupelen • Všechna práva vyhrazena - Webdesign JWDesign